تصویری از انواع شیر آلات کرایوژنیک قابل خرید

شیرآلات کرایوژنیک

شیرآلات کرایوژنیک چیست؟ مزایای استفاده از شیرآلات کرایوژنیک چیست؟ شیرآلات کرایوژنیک طبق استانداردهای بین المللی  طراحی و توزیع می شوند. در طی پروسه تولید و حمل و نقل گازهای مایع، مشکلات فنی بسیاری رخ داده است به همین منظور تولید و طراحی این شیرها در راستای ارتقای شرایط ایمنی نگهداری و حمل گاز های مایع می باشد.

در حالت کلی می توان گفت شیرآلات کرایوژنیک برای استفاده در مخازن کرایوژنیک و خطوط انتقال مایعات گازی مثل اکسیژن مایع ، نیتروژن مایع ، آرگون مایع ، کربن دی اکسید مایع در اولویت کارفرمایان قرار گرفته است. از ویژگی های شیر کروی کرایوژنیک می توان به بدنه استیل ضد زنگ، سیت از جنس کربن دار، چربی زدایی شده و مناسب برای مصارف اکسیژن و … اشاره نمود. سیستم های لوله کشی که از مایعات بسیار سرد استفاده می کنند برای برقراری سیستم امنیتی در حد استاندارد نیاز به شیرهای برودتی دارند. شیر کرایوژنیک یکی از کیفیت ترین شیرهای عرضه شده در این راستا بوده و با توجه به ساختار منحصر بفرد و رعایت استاندارد های لازم برای لوله کشی های هیدروژن مایع، نیتروژن و گاز طبیعی استفاده می شود.چنانچه نیازمند مشاوره تخصصی خرید این محصول می باشید می توانید با همکاران ما به شماره ثابت 79261000-021 و یا شماره همراه 09105929219 – 09934962047 تماس حاصل فرمایید.

تصویری از شیر آلات کرایوژنیکانواع شیرآلات کرایوژنیک

انواع شیر کرایوژنیک برای استفاده در چه صنایعی کاربرد دارند؟ شیرهای برودتی که برای کاربردهای کرایوژنیک استفاده می شوند شامل شیرهای مخصوص بال ولو، پروانه ای، انگل ولو و گیت ولو می باشند. هر یک از این نوع شیرها با عملکرد مختلف و در طراحی های متنوع عرضه می شوند. 

تصویر یک شیر کرایوژنیک

خرید شیر کرایوژنیک

خرید شیرالات کرایوژنیک برای استفاده در صنایع مختلف و حمل و نقل گازهای طبیعی مایع شده بسیار افزایش یافته است. این موضوع نشان دهنده اهمیت و کیفیت cryogenic valve در صنایع تولیدی گازهای مایع می باشد. این شیرها قادر به کار در دماهای پایین با فشارهای بالا هستند. البته در کنار تمامی ویژگی ها، شیرالات کرایوژنیک یک ایراد جدی دارد. هرگونه نشت مایعات از مخزن توسط واشر سبب کاهش عملکرد این قطعه خواهد شد. شیرآلات کرایوژنیک برای استفاده در صنایع مختلف، در اندازه و کلاس های فشار متنوع تولید می شوند. مخاطبان می توانند با توجه به نوع نیاز خود بهترین گزینه را برای خرید در اولویت قرار دهند. جهت خرید شیر کرایوژنیک از شرکت پیشران زمهریر آسمان  می توانید با همکاران ما به شماره ثابت 79261000-021 و یا شماره همراه 09105929219  تماس حاصل فرمایید. همکاران ما با بررسی نیاز شما و ارائه مشاوره کامل به شما در تهیه محصول با بالا ترین کیفیت و قیمت رقابتی کمک می کنند.

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم شیرآلات کرایوژنیک دارای کاربرد متنوع و متعدد بوده که از جمله آنها می توان به صنایع غذایی و آشامیدنی، کارخانه های مایع سازی، آزمایشگاه های تحقیقاتی، کارخانه های شیمیایی و پتروشیمی، کارخانه های تولید فولاد و برنامه جداسازی هوا اشاره نمود.

تصویری از انواع شیر آلات کرایوژنیک قابل خرید فروش شیر کرایوژنیک

فروش شیر های کرایوژنیک در سال های اخیر با توجه به اهمیت استفاده از گازهای مایع در صنایع مختلف بسیار افزایش یافته است. برای ساخت و تولید شیر کرایوژنیک از آلومینیوم، برنز، فولاد ضد زنگ، زیرکونیوم، مونل، برنج و … استفاده می شود. اندازه و درجه فشارهای این شیرها به ترتیب از 1.8 اینچ تا 88 اینچ و از فشار خلا تا 700 بار متغیر می باشند. شیرآلات کرایوژنیک با ساقه های بلند و سرپوش به گونه ای که مهر و موم ها دور از سرما نگهداری شوند طراحی می شوند.

cryogenic valve یکی از پرتقاضاترین قطعات مورد نیاز در صنایعی تولیدی گازهای مایع بوده و فروش منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است. این قطعه در نرخ قیمت مختلف بر اساس نوع کیفیت و کارایی که دارد، عرضه می شود. نکته بسیار مهم در خرید این نوع شیرها، توجه به کیفیت و عملکرد آن می باشد. چرا که با توجه به کاربرد شیرآلات کرایوژنیک، نامرغوب بودن آنها می تواند مشکلات بسیاری در سیستم امنیتی حمل و نقل گازهای مایع به وجود آورد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید