درباره ما

آغاز یک مسیر

تجربه فنی و اجرایی این مجموعه از سال 1342 با برند مجلـسی در زمینه ساخت یخچال و فـریزرهای صنعتی شروع و از سال 1388 به سمت تولید تجهیزات سرمایشی پیشرفته جهت گیری نمود. در ادامه از سال 1392 رسماً شرکت پیشران زمهریر آسمان برای فعالیت در زمینه دماهای بسیار پایین کـرایوژنیک تاسیس شد.

در حال حاضر این شرکت بزرگترین تولید کننده مخازن اکسیژن مایع، نیتروژن مایع، دی اکسیدکربن مایع و تجهیزات کرایوژنیک در غرب آسیا با توانایی طراحـی و تولید طبق استانــداردهای بین المللی می‌باشد.

  • اکسیژن مایع
  • نیتروژن مایع
  • آرگون مایع
  • CO2 مایع

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

جلب رضایت مشتریان از طریق طراحی بهینه و تولید مخازنی با بالاترین راندمان، افزایش بهره وری، ایجاد ارزش افزوده تولید ،ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش از ماموریت های این گروه صنعتی است.

به پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه اجرایی مدیران آن، با هدف تمرکز بر ارتقاء تکنولوژی و افزایش بهره‌وری صنایع در زمینه طراحی و تولید مخازن کرایوژنیک تاسیس گردید.
شرکت پیشران زمهریر آسمان توانسته است طی یک دهه فعالیت خود پیشرفته ترین تولید کننده مخازن کرایوژنیک بر اساس استاندارد های بین المللی در غرب آسیا باشد. و در نظر دارد بزرگترین تولید، توزیع و مصرف کننده تکنولوژی و محصولات کرایوژنیک در غرب آسیا را در چشم انداز خود ببیند.

  • تولید مخازن کرایوژنیکمخازن طبی و صنعتی
  • تامین گازهای مایعاکسیژن، نیتروژن،آرگون و...
  • طراحی منحصر بفردتکنولوژی Hi-Tech
  • خدمات پس از فروش40 سال ضمانت

بیش از نیم قرن تجربه

پیشران زمهریر آسمان

مشاهده

نتایج ما

در حال حاضر این شرکت بزرگترین تولید کننده مخازن اکسیژن مایع، نیتروژن مایع، دی اکسیدکربن مایع و تجهیزات کرایوژنیک در غرب آسیا با توانایی طراحـی و تولید طبق استانــداردهای بین المللی می‌باشد.

120+مشتری راضی
170+مخازن تولید شده
2کارخانه
140+پروژه های نصب فعال

به تیم با استعداد ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

142321
ارتباط با مشتــریان

گروه صنعتی زمهریر به منظور دفاع از حقوق مشتریان و جهت پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای آن ها اقدام به راه اندازی واحد ارتباط با مشتریان نموده است.

رسالت زمهریر

در زمهریر ما متعهدیم که نیازها و انتظارات کارفرمایان خود را با بهره گیری از تخصص و مهارتهایمان در کلیه امور براورده سازیم .

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش به عنوان یکی از مهمترین و موثرترین عناصر صنعت و تجارت می‌تواند نقش مهمی در توسعه هر شرکت ایفا کند. بنابراین، فرهنگ‌سازی در ارائه خدمات و محصولات مطلوب و دستیابی به رضایت مشتریان از جمله اقداماتی است که در دستور کار این گروه برای مشتری‌مداری گنجانده شده است.

مجموعه ای مبتنی بر دانش و تجربه

. یکی از مهمترین استراتژی های ما، پیاده سازی سیستم‌های مدیریت کیفیت در جهت ارتقاء رضایتمندی مشتریان است.به اعتقاد ما تولید ، شروع یک حرکت است، برآوردن نیازهای مشتری و توسعه و ارتقاء کیفیت محصولات، وظیفه ماست. باور داریم که استاندارد، حداقل ملزومات را تدوین می‌کند و برای کسب رضایت مشتری باید فراتر از استاندارد عمل کنیم.

واحد توسعه R&D

طرح توسعه واحد R& D در زمینی به مساحت 6396 متر مربع در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و کارخانه تولیدی به مساحت 10.000 متر مربع در شهرک بزرگ شمال اصفهان

مشاهده

برخی مشتریان ما