_

اشنایی با گاز مایع

در تولید گاز به روش کرایوژنیک، هوا را تا مایع شدن سرد می‌کنند، سپس این مایعات با دمای جوش متفاوت وارد ستون تقطیر می‌شوند. این فرایند می‌تواند گاز با خلوص بالا تولید کند اما پروسه ای انرژی بر است. این روش جداسازی در حال حاضر یکی از پرهزینه ترین و کارآمدترین روش های تولید اکسیژن، نیتروژن و گاز نجیب آرگــون مـایع در صنعت مـی‌باشد. واحــــدهای جداساز با استفاده از چند ستون تقطیر فرایند تولید گازهای مایع با خلوص بالا از هوای فشرده را انجام می دهند. برای رسیدن به دمای پایین در تقطیر به تجهیزات سرد کننده، محفظه عایق و یک چرخه تبرید نیاز است. در نهایت گازهای مایع شده توسط مخازن کرایوژنیک ذخیره و حمل می‌شوند.
نگهداری گاز مایع
فروش گار مایع
_

شارژ مایعات کرایوژنیک

دپارتمان فروش گازهای مایع کرایوژنیک

دپارتمان فروش و تامین مایعات کرایوژنیک در شرکت بازرگانی پیشران زمهریر اسمان، آمــــــــاده خدمت رسانی به مراکــــــز درمانی و صنعتی جهـــت تامین گازهای مایع شده نظیر اکسیژن مایع،آرگون مایــــع،نیتروژن مایع و دی اکسید کـــــــربن مایع در ســــریع ترین زمان ممکن همراه با پشتیبانی 24 ساعته می‌باشد. فلذا اگر قصد اخذ قیمت اکسیژن مایع و یا اخذ قیمت و خرید نیتروژن مایع را دارید با افتخار می توانیم به حکم  مسئولیت اجتماعی مدیـــــران ارشد مجموعه که در زمان بحران ویروس کووید19 در دوره‌های بیماری ســــــال 1400 بـیـش از 4 میـلـیـون کـیـلوگرم مـــایع را برای مراکز درمانی و صنعتی حمل و تامین کرده و یاری رسان انها بوده اند باز هم در کنار شما باشیم.
_

قیمت مایعات کرایوژنیک

خرید انواع گاز کرایوژنیک

قیمت مایعات کرایوژنیک براساس عوامل متنوعی محاسبه می‌شود. درصد خلوص، شرکت تولیدکننده و اعتبار آن، از جمله این عوامل هستند. شرکت پیشران زمهریر آسمان مفتخر است گازهای مایع را باتوجه به نیاز مشتریان خود و با درصد خلوص مورد نیاز تامین کرده و با تضمین کیفیت به آن‌ها ارائه دهد.در کنار گازهای خالص آزمایشگاهی، گازهای صنعتی، گازهای سرمایشی و…، اکسیژن مایع نیز در لیست محصولات این مجموعه قرار دارد. همچنین خدماتی مانند مشاوره و راه اندازی مخازن کرایوژنیک، طراحی و اجرای سیستم انتقال گاز، ساخت مبدل های حرارتی و تست دوره‌ای مخازن را ارائه می‌دهد.
مشخصات فنی

برای اطلاع از قیمت اکسیژن مایع و نحوه سفارش و خرید آن می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده با ما در تماس باشید.